Nabídka

Průsvitné panely

Naše průsvitné panely jsou založeny na různých typech hliníkových profilů, jako výplně používáme materiály, jako jsou:

  • tvrzené sklo – vyznačuje se vysokou odolností proti mechanickému poškození a proti změnám teploty;
  • lepené sklo – bezpečné, nerozbitné sklo, vyrobené z vrstev plochého skla a pojiva (pryskyřice, fólie nebo drátu);
  • plexisklo – plast s vysokou tvrdostí a trvanlivostí;
  • pevný polykarbonát – polymerový plast lehčí než sklo, s podobnou průsvitností a mnohokrát vyšší odolností proti mechanickému poškození.

Suroviny, které používáme pro výrobu průsvitných panelů, zaručují jejich odolnost proti působení vnějších faktorů a umožňují dlouhodobé používání. Panely vyrábíme v široké škále barev palety RAL. Nabízíme také možnost umístění na panel vzorů, potisků, ochranných pásů proti ptákům.

Průsvitné akustické panely nejen skvěle pohlcují zvuk vozidel na dálnicích. Díky své průsvitnosti nevytvářejí přitom vizuální bariéru. Tímto jsou vidět prvky městské krajiny, které by v případě klasických stěn mohly být zakryty. Výhodu průsvitných panelů ocení určitě také obyvatelé příměstských oblastí. Nemovitosti stojící u silnic jsou totiž často odděleny stěnami nejen od hluku, ale také od slunečního světla. V případě průsvitných panelů neexistuje takové riziko. Kromě toho jsou skleněné panely odolné proti UVA záření a také korozi (jejich skeletová konstrukce je pozinkovaná).